Сторінка Тараса Коковського
Середа, 28.10.2020, 14:52
ГоловнаРеєстраціяВход Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії каталогу
Вибрані статті [6]
Богослів'я [23]
Українська мова [6]
Історія [7]
Актуальне [3]
Церква [11]
Цікаво знати [18]
Молитви [9]

Головна » Статті » Богослів'я

Біблія про шлюб і розлучення

Святе Писання про шлюб і відносини у шлюбі

Буття 2:18

18 І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього.


Матвiя 19:4-6

4 А Він відповів і сказав: Чи ви не читали, що Той, Хто створив споконвіку людей, створив їх чоловіком і жінкою?  5 І сказав: Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і стануть обоє вони одним тілом,  6 тому то немає вже двох, але одне тіло. Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує!


Екклезiяст 4:9-12

9 Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій,  10 і якби вони впали, підійме одне свого друга! Та горе одному, як він упаде, й нема другого, щоб підвести його...  11 Також коли вдвох покладуться, то тепло їм буде, а як же зогрітись одному?  12 А коли б хто напав на одного, то вдвох вони стануть на нього, і нитка потрійна не скоро пірветься!


До євреїв 13:4

4 Нехай буде в усіх чесний шлюб та ложе непорочне, а блудників та перелюбів судитиме Бог.


Приповiстi 12:4

4 Жінка чеснотна корона для чоловіка свого, а засоромлююча мов та гниль в його костях.


Приповiстi 31:10-31

10 Хто жінку чеснотну знайде? а ціна її більша від перел:  11 довіряє їй серце її чоловіка, і йому не забракне прибутку!  12 Вона чинить для нього добро, а не зло, по всі дні свого життя. 13 Шукає вона вовни й льону, і робить охоче своїми руками.  14 Вона, немов кораблі ті купецькі, здалека спроваджує хліб свій.  15 І встане вона ще вночі, і видасть для дому свого поживу, а порядок служницям своїм.  16 Про поле вона намишляла, і його набула, із плоду долоней своїх засадила вона виноградника.  17 Вона підперізує силою стегна свої та зміцняє рамена свої.  18 Вона розуміє, що добра робота її, і світильник її не погасне вночі.  19 Вона руки свої простягає до прядки, а долоні її веретено тримають.  20 Долоню свою відкриває для вбогого, а руки свої простягає до бідного.  21 Холоду в домі своїм не боїться вона, бо подвійно одягнений ввесь її дім.  22 Килими поробила собі, віссон та кармазин убрання її. 23 Чоловік її знаний при брамах, як сидить він із старшими краю.  24 Тонку туніку робить вона й продає, і купцеві дає пояси.  25 Сила та пишність одежа її, і сміється вона до прийдещнього дня.  26 Свої уста вона відкриває на мудрість, і милостива наука їй на язиці.  27 Доглядає вона ходи дому свого, і хліба з лінивства не їсть.  28 Устають її діти, і хвалять її, чоловік її й він похваляє її:  29 Багато було тих чеснотних дочок, та ти їх усіх перевищила!  30 Краса то омана, а врода марнота, жінка ж богобоязна вона буде хвалена!  31 Дайте їй з плоду рук її, і нехай її вчинки її вихваляють при брамах!


1-е Петра 3:1-7

1 Так само дружини, коріться своїм чоловікам, щоб і деякі, хто не кориться слову, були приєднані без слова поводженням дружин,  2 як побачать ваше поводження чисте в страху. 3 А окрасою їм нехай буде не зовнішнє, заплітання волосся та навішання золота або вбирання одеж,  4 але захована людина серця в нетлінні лагідного й мовчазного духа, що дорогоцінне перед Богом.  5 Бо так само колись прикрашали себе й святі ті жінки, що клали надію на Бога й корились своїм чоловікам.  6 Так Сара корилась Авраамові, і паном його називала. А ви її діти, коли добро робите та не лякаєтесь жадного страху.  7 Чоловіки, так само живіть разом із дружинами за розумом, як зо слабішою жіночою посудиною, і виявляйте їм честь, бо й вони є співспадкоємиці благодаті життя, щоб не спинялися ваші молитви.


1-е до коринтян 7:2-5

 2 Але щоб уникнути розпусти, нехай кожен муж має дружину свою, і кожна жінка хай має свого чоловіка.  3 Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина.  4 Дружина не володіє над тілом своїм, але чоловік; так же само й чоловік не володіє над тілом своїм, але дружина.  5 Не вхиляйтесь одне від одного, хібащо дочасно за згодою, щоб бути в пості та молитві, та й сходьтеся знову докупи, щоб вас сатана не спокушував вашим нестриманням.


1-е до коринтян 11:3

3 Хочу ж я, щоб ви знали, що всякому чоловікові голова Христос, а жінці голова чоловік, голова ж Христові Бог.


До ефесян 5:22-28

22 Дружини, коріться своїм чоловікам, як Господеві,  23 бо чоловік голова дружини, як і Христос Голова Церкви, Сам Спаситель тіла!  24 І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому.  25 Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе,  26 щоб її освятити, очистивши водяним купелем у слові, 27 щоб поставити її Собі славною Церквою, що не має плями чи вади, чи чогось такого, але щоб була свята й непорочна!  28 Чоловіки повинні любити дружин своїх так, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе.  29 Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву,  30 бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його!  31 Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і будуть обоє вони одним тілом.  32 Ця таємниця велика, а я говорю про Христа та про Церкву!  33 Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай боїться свого чоловіка!


До колоссян 3:18

18 Дружини, слухайтеся чоловіків своїх, як лицює то в Господі!  19 Чоловіки, любіть дружин своїх, і не будьте суворі до них!


Малахiї 2

14 А ви ще й говорите: Защо? За те, що засвідчив Господь між тобою й жоною юнацтва твого, якій ти невірність вчинив, а вона ж твоя подруга, і дружина умови твоєї!  15 Хіба Бог не один нас учинив? І залишок духу Його. А що цей один? Насіння від Бога шукав. Тому свого духа пильнуйте, і дружину юнацтва свойого не зраджуйте!  16 Бо ненавиджу розвід, говорить Господь, Бог Ізраїлів, і того, хто вкриває насильством одежу свою, промовляє Господь Саваот. Тому свого духа пильнуйте, і не зраджуйте!

 

Шлюбне розлучення

1-е до коринтян 7:3-4,10;

10 А тим, що побрались, наказую не я, а Господь: Нехай не розлучається дружина з своїм чоловіком!


До римлян 7:2-3;

2 Бо заміжня жінка, поки живе чоловік, прив'язана до нього Законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка.  3 Тому то, поки живе чоловік, вона буде вважатися перелюбницею, якщо стане дружиною іншому чоловікові; коли ж чоловік помре, вона вільна від Закону, і не буде перелюбницею, якщо стане за дружину іншому чоловікові.


Єремiї 3:1

1 І було мені слово Господнє, говорячи: Як відпустить хто жінку свою, й вона піде від нього, та стане за жінку для іншого чоловіка, чи вернеться ще він до неї? Чи ж не стане зовсім обезчещеною оця жінка? Ти ж перелюб чинила з коханцями багатьома, і тобі повертатись до Мене? говорить Господь.


Малахiї 2:15-16

15 Хіба Бог не один нас учинив? І залишок духу Його. А що цей один? Насіння від Бога шукав. Тому свого духа пильнуйте, і дружину юнацтва свойого не зраджуйте!  16 Бо ненавиджу розвід, говорить Господь, Бог Ізраїлів, і того, хто вкриває насильством одежу свою, промовляє Господь Саваот. Тому свого духа пильнуйте, і не зраджуйте!


Матвiя 5:31-32;

31 Також сказано: Хто дружину свою відпускає, нехай дасть їй листа розводового.  32 А Я вам кажу, що кожен, хто пускає дружину свою, крім провини розпусти, той доводить її до перелюбу. І хто з відпущеною побереться, той чинить перелюб.


Матвiя 19:3-9;

3 І підійшли фарисеї до Нього, і, випробовуючи, запитали Його: Чи дозволено дружину свою відпускати з причини всякої?  4 А Він відповів і сказав: Чи ви не читали, що Той, Хто створив споконвіку людей, створив їх чоловіком і жінкою?  5 І сказав: Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і стануть обоє вони одним тілом,  6 тому то немає вже двох, але одне тіло. Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує!  7 Вони кажуть Йому: А чому ж Мойсей заповів дати листа розводового, та й відпускати? 8 Він говорить до них: То за ваше жорстокосердя дозволив Мойсей відпускати дружин ваших, спочатку ж так не було.  9 А Я вам кажу: Хто дружину відпустить свою не з причини перелюбу, і одружиться з іншою, той чинить перелюб. І хто одружиться з розведеною, той чинить перелюб.


Луки 16:18;

18 Кожен, хто дружину свою відпускає, і бере собі іншу, той чинить перелюб. І хто побереться з тією, яку хто відпустив, той чинить перелюб.


1-е Тимофiю 5:8

8 Коли ж хто про своїх, особливо ж про домашніх не дбає, той вирікся віри, і він гірший від невірного.


1-е до коринтян 7:11-14

 11 А коли ж і розлучиться, хай зостається незаміжня, або з чоловіком своїм хай помириться, і не відпускати чоловікові дружини!  12 Іншим же я говорю, не Господь: коли який брат має дружину невіруючу, і згідна вона жити з ним, нехай він не лишає її.  13 І жінка, як має чоловіка невіруючого, а той згоден жити з нею, нехай не лишає його.  14 Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.

1Коринтян 6:9

Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники…

 

Якова 4:4

Перелюбники та перелюбниці, чи ж ви не знаєте, що дружба зо світом то ворожнеча супроти Бога? Бо хто хоче бути світові приятелем, той ворогом Божим стається.

 

Галатів 5:19-21

19 Учинки тіла явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста, 20 ідолослуження, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі, 21 завидки, п'янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!


Об.22:14

14 Блаженні, хто випере шати свої, щоб мати право на дерево життя, і ввійти брамами в місто! 15 А поза ним будуть пси, і чарівники, і розпусники, і душогуби, і ідоляни, і кожен, хто любить та чинить неправду. 

Категорія: Богослів'я | Додав: taras2008 (23.02.2008) | Автор: Taras Kokovsky
Переглядів: 13939 | Рейтинг: 4.7/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук

Ланки

Статистика

Copyright MyCorp © 2020 Використовуються технології uCoz