Сторінка Тараса Коковського
Субота, 16.01.2021, 07:01
ГоловнаРеєстраціяВход Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії каталогу
Вибрані статті [6]
Богослів'я [23]
Українська мова [6]
Історія [7]
Актуальне [3]
Церква [11]
Цікаво знати [18]
Молитви [9]

Головна » Статті » Богослів'я

Спасіння з благодаті. Виправдання.
Спасіння з благодаті . Божа обітниця виправдання в Христі.

"Що я повинен робити, щоб спастися?" Саме це питання багато століть тому задав наляканий в'язничний сторож Павлові (Дії 16:30). Це питання задають багато людей і сьогодні: "Що мені зробити, щоби спастися?" Біблія відповідає: «Ви нічого не можете зробити. Все вже зробив Бог. Він спас вас через Ісуса Христа. Він дав вам і обітницю - ваші гріхи прощено. Ви виправдані».
Що означає "бути виправданим"? Виправдання - це судова дія Бога, якою Він проголошує вас праведними заради Христа. Святе Писання каже, що через одну людину - Адама, до світу увійшов гріх і з гріхом смерть (Римлян 5:12) і так само, через одну людину, - Ісуса Христа, весь світ був проголошений виправданим (Римлян 5:18-19). Коли Ісус помер на хресті, Він забрав туди з Собою гріхи всього людства. Біблія каже нам: "на Нього Господь поклав гріх усіх нас!"(Ісаї 53:6). Заплативши Своєю смертю на хресті за наші гріхи, Ісус переможно воскрес із мертвих. Написано: "був виданий за наші гріхи, і воскрес для виправдання нашого ". (Римлян 4:25).
Бог виправдовує нас, тобто, прощає нам наші гріхи лише зі Своєї благодаті. Біблія навчає: "Бо спасенні ви благодаттю" (Ефесян 2:5, Ефесян 2:8). БЛАГОДАТЬ - це незаслужена любов і ласка Божа. Бог з любові послав Свого Однородженого Сина у світ, як Він це пообіцяв Адамові та Єві відразу після того, як вони згрішили. Саме благодаттю Божий Син забажав прожити досконале життя на землі і померти на хресті невинною смертю. Усе це Він зробив замість вас і заради нас. Біблія говорить, що "благодать та правда з'явилися через Ісуса Христа " (Івана 1:17).
Як бачите, ми спасенні не через те, що самі щось зробили або робимо, але через те, що Бог ВЖЕ ЗРОБИВ для нас в Ісусі Христі. Виникає питання: «А як це спасіння стає нашим?» Біблія відповідає: «Вірою в Ісуса Христа». Написано: "Бо спасенні ви благодаттю через віру". (Ефесян 2:8-9).
Віра також є дарунком Бога. Віра в Ісуса Христа як вашого єдиного Господа і Спасителя - це довіра і впевненість, яку ви маєте в Ньому, покладання на Нього. Коли християнин говорить - "Я вірую", це означає, що він повністю довіряється Богові і впевнений в тому, що всі Божі обітниці будуть сповнені. Така віра входить в наші серця і перебуває в них через Євангеліє, - Добру Звістку Ісуса Христа, яка міститься у Божому Слові і Святих Таїнствах - Хрищенні та Господній вечері.
Ми виправдані, проголошені святими перед Богом Його благодаттю через віру, яка є Божим дарунком. Наші гріхи закрила праведність Ісуса Христа. Результат цього такий - коли ми стоїмо перед Богом, Він дивиться вже не наші гріхи, а на Ісусову праведність і проголошує нас праведними заради Христа.
Іншими словами, Бог все зробив сам. Ми нічого не можемо зробити. І ось що Бог говорить нам у Біблії: "Бо спасенні ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився ". (Ефесян 2:8).
Багато людей відкидають цю досконалу праведність, всупереч чіткому і зрозумілому вченню Божого Слова, намагаючись заслужити її своїми власними добрими ділами. Але їхні діла не мають значення, Він не потребує їх для того, щоб спасти нас. Єдина вірна відповідь на питання "Що я маю зробити, щоб спастися?" така - «Нічого, лише "Віруй в Ісуса Христа". Ця віра є Божим дарунком, який міститься в обітницях Христового Євангелія.
Віруючі можуть бути впевненими в Божому прощенні, бо воно не залежить від того, що робить сама людина. Коли б залежало, - ми б ніколи не були впевнені, що зробили достатньо добрих діл для того, щоб ними задовольнити Бога. Віруючі справді можуть мати впевненість у спасінні, бо наше прощення залежить виключно від того, що вже сповнив для нас Ісус Христос.
Мета вашого земного життя полягає, перш за все, у тім, щоб пізнати з Біблії добру звістку про Ісуса Христа. По-друге, ви повинні ділитися цією доброю новиною з усіма людьми – вашими друзями, родичами і близькими. Розповідайте їм про те, що зробив для нас Бог. Кажіть їм, що ми виправдані і прощені благодаттю Божою через віру в Божого Сина – нашого єдиного Господа і Спасителя, Викупителя, Подателя життя.

Категорія: Богослів'я | Додав: taras2008 (21.03.2009) | Автор: Taras Kokovsky
Переглядів: 4315 | Рейтинг: 3.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук

Ланки

Статистика

Copyright MyCorp © 2021 Використовуються технології uCoz