Сторінка Тараса Коковського
Понеділок, 02.10.2023, 06:15
ГоловнаРеєстраціяВход Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії каталогу
Вибрані статті [6]
Богослів'я [23]
Українська мова [6]
Історія [7]
Актуальне [3]
Церква [11]
Цікаво знати [18]
Молитви [9]

Головна » Статті » Церква

ЩО Я ДУМАЮ ПРО БОГА

Цей твір – шкільна домашня робота 8-річного Дені Датона з містечка Чула-Віста (Каліфорнія) на тему: «Мої думки про Бога».
Переклад з англійської  Т.Коковського, 2008* * *
МОЇ ДУМКИ ПРО БОГА
Найважливіша Божа робота – створювати людей. Він створює нових замість тих, що померли, щоб на землі було досить людей для виконання всіх повсякденних справ. Дорослих Бог не створює, – лише малих. Я думаю, Він це робить тому, що малих створювати набагато легше, ніж великих. Але через те, що в Бога бракує дорогоцінного часу, щоб вчити малюків ходити і говорити, Він доручає цю справу матерям і татусям.

Друга важлива річ, яку робить Бог – вислуховує молитви. Ця справа нелегка, тому що деякі люди як от пастирі, проповідники і подібні до них довго моляться ще й тоді, як вже слід йти спати. Тому в Бога немає зовсім часу послухати радіо чи подивитися телевізор.  Оскільки Бог чує все, що люди кажуть, в Його вухах бринить постійний і жахливий шум, аж допоки Йому не спаде на думку вимкнути його.

Бог все бачить і все чує, тому Він дуже зайнятий. Вам не слід марнувати Його час, докучаючи мамі і татові проханнями про те, чого вони не можуть вам дати.

Атеїсти – це люди, які не вірять в Бога. Не думаю, що серед мешканців нашого міста є атеїсти, принаймні, їх немає серед тих, хто ходить до церкви.

Ісус – це Син Божий. Йому довелося виконувати важку роботу, як от ходити по воді, робити чуда, навчати людей, які не хочуть чути про Бога. Врешті-решт, їм набридло Його проповідування і вони розіп’яли Його. Але Ісус був дуже добрий, - такий як Його Батько. Він сказав Батькові, що люди не розуміли, що накоїли і щоб Він пробачив їм. На що Батько відповів: «Гаразд».

Батькові сподобалося все, що Ісус зробив на землі і Він сказав: «Вже досить ходити Йому по землі.  Треба забрати Його до неба». І Він так зробив.  Тепер Ісус допомагає своєму Батькові. Він вислуховує молитви і піклується про речі, важливі для Бога, які Він може робити сам, не турбуючи Бога. Ця робота подібна до роботи секретаря, але набагато важливіша.

Ви можете звертатися до них в молитві будь-коли і вони допоможуть вам без жодного сумніву, – ваша молитва дійде до них, її приймуть, - принаймні один з них буде на роботі точно.

Щонеділі слід ходити до церкви – Бог дуже тішиться з цього. Принаймні є один, кого ти можеш зробити цим щасливим – це Бог.

Не пропускай служіння в церкві, роблячи щось таке, що приносить тобі більше задоволення – як от прогулянка на пляж. Це погано. Тим більше, що сонце пригріває добре лише по обіді.

Якщо ти атеїст і не віриш в Бога – будеш почуватися дуже самотнім, адже твої батьки не зможуть бути з тобою всюди, як от у таборі, а Бог може. Дуже втішно знати, що Бог завжди поруч тебе – коли ти чогось боїшся, коли темно, коли ти не вмієш плавати, а якісь дорослі хлопчиська кидають тебе у воду на глибину.

Але не треба думати лише про те, що Бог може зробити для тебе.  Я думаю, якщо Бог привів мене сюди, Він може забрати мене звідси коли захоче.

Ось чому я вірю в Бога».   

   
 

 

Категорія: Церква | Додав: taras2008 (12.12.2008) | Автор: Taras Kokovsky
Переглядів: 2949 | Рейтинг: 4.4/5 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук

Ланки

Статистика

Copyright MyCorp © 2023 Використовуються технології uCoz