Сторінка Тараса Коковського
Вівторок, 03.10.2023, 15:04
ГоловнаРеєстраціяВход Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії каталогу
Вибрані статті [6]
Богослів'я [23]
Українська мова [6]
Історія [7]
Актуальне [3]
Церква [11]
Цікаво знати [18]
Молитви [9]

Головна » Статті » Богослів'я

Біблія про Божу волю

ЩО КАЖЕ БІБЛІЯ ПРО БОЖУ ВОЛЮ? 

Відомий англійський письменник, автор книг «Просто християнство», «Хроніки Нарнії» К.Льюіс якось влучно зазначив - "Збочувати від Божої волі означає прямувати у безвість". В Господній молитві віруючі промовляють: "Нехай буде воля Твоя..." На вашу думку це сповідання є важливим чи ні? Безперечно, воно є важливим, бо немає жодної речі без волі Божої на те. Втім, декому це видається доволі сумнівним (як от невіруючим, байдужим, богозневажникам). Однак навіть щодо них сповнюється Божа воля. Написано: "Господь добрий до всіх, а Його милосердя на всі Його творива!" (Псалом 145:9), "Ти руку Свою відкриваєш, і все, що живе, Ти зичливо годуєш!" (Псалом 145:16). А щодо невдячних за Божу волю та Боже піклування Біблія каже: "Вони споживають хліб Божий, та не кличуть Його!" (Псалом 53:4). 

Винятково важливим є розуміння Божої волі віруючими. Адже якщо вони моляться "Нехай буде воля Твоя...", то повинні в покорі визнавати Божу волю і не перечити їй. Коли віруючі моляться і звертаються з проханнями до Бога, їм слід завжди додавати – «Якщо буде на те, Твоя воля». Про це гарно говорить Яків у своєму посланні (Яків 4:13-15 – «говорите: Сьогодні чи завтра ми підемо у те чи те місто, і там рік проживемо, та будемо торгувати й заробляти, 14 ви, що не відаєте, що трапиться взавтра, яке ваше життя? Бо це пара, що на хвильку з'являється, а потім зникає!... 15 Замість того, щоб вам говорити: Як схоче Господь та будемо живі, то зробимо це або те»). 

Візьмемо для прикладу молитви за померлих. Святе Писання чітко і ясно навчає, що по смерті людська душа може опинитися або на небесах або в пеклі. Написано: "людям призначено вмерти один раз, потім же суд" (Євреїв 9:27). Іншими словами, суд чиниться відразу після фізичної смерті людини. Згідно присуду людська душа потрапляє до небес або до пекла. Жодного іншого, третього місця НЕ ІСНУЄ. Біблія про нього НІЧОГО не навчає. Натомість Господь Ісус Христос каже, що душі праведників по смерті відсилаються до раю, а грішників, богозневажників  - до пекла, причому ані перші ані другі не можуть переходити з одного місця в інше (Луки 16:19-26). Все зрозуміло і ясно. Це слова самого Христа!  

Слушно виникає питання: "Якщо душа праведного в раю, то що ще кращого може їй додати молитва за покійного? Нічого! А якщо душа грішного в пеклі, то чим можна їй зарадити, як її визволити звідти?" І ось тут ми знову торкаємось визначення Божої волі - якщо душа померлого з Божої волі опиняється в пеклі, а ми молимось "Нехай буде воля Твоя" - то як ми можемо знехтувати Божою волею і вимагати зміни місця перебування душі, котре визначене Божим судом після смерті! Це не є можливе! 

Але слід ще зазначити де міститься саме коріння проблеми, чому люди наважуються практикувати те, що суперечить Божій волі? Ось чому  - в них немає певності у спасінні, прощенні гріхів і вічному житті! Впродовж земного життя вони сповнені сумніву, непевності та страху. Їхнє сумління весь час охоплене жахом - "Де я опинюся? Що мені робити, щоб не потрапити до пекла?" Втішна відповідь на ці важливі питання існує! Вона міститься у правдивім Божім Слові, яке ЗАПЕВНЯЄ - кожен, хто вірує в Ісуса Христа як свого єдиного Господа і Спасителя ВЖЕ МАЄ вічне життя і спасіння. Все, що потрібно - вірити Божому Слову, - не власним почуттям та емоціям, а Йому! Господь каже: "Хто вірує в Сина, той МАЄ вічне життя; а хто в Сина не вірує, той життя не побачить..." (Івана 3:36, Івана 6:47), "Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той МАЄ, і на суд не приходить, але ПЕРЕЙШОВ він від смерти в життя" (Івана 5:24), "Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той МАЄ вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня" (Івана 6:54). 

Місце нашого перебування по смерті згідно Божої волі визначається нашою вірою в Божого Сина впродовж земного життя!  Хочеш бути на небесах - віруй в Божого Сина! Не віруєш у Нього, нехтуєш Ним - будь готовий до пекла.

Категорія: Богослів'я | Додав: taras2008 (11.01.2014) | Автор: Пастир Тарас Коковський
Переглядів: 2502 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук

Ланки

Статистика

Copyright MyCorp © 2023 Використовуються технології uCoz