Сторінка Тараса Коковського
Четвер, 15.11.2018, 03:46
ГоловнаРеєстраціяВход Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії каталогу
Вибрані статті [6]
Богослів'я [23]
Українська мова [6]
Історія [7]
Актуальне [3]
Церква [13]
Цікаво знати [18]
Молитви [9]

Головна » Статті » Молитви

Потішання батьків, що втратили дітей

Молитва 1

Всемогутній і вічний Боже, – все в Твоїх руках – Ти даєш і Ти забираєш.  Так само, як гори вищі від неба – Твої думки вищі від наших. Навчи нас завжди покладатися на Тебе і покріпи цих сумуючих батьків (матір), на котрих Ти поклав цей важкий тягар. Допоможи їм прийняти з Твоєї руки це випробування і наповни їхні серця втіхою та миром, щоб вони мали певність, що Твої шляхи завжди провадять до правди та добра. Навчи їх, що вірують в Тебе, повсякчас покладатися на Твоє милосердя й укріпи їх у вірі, що це дитя, котре Ти ще до його народження покликав до Себе, було взяте Тобою до небесної домівки навіть без Святого Хрищення, і Ти повернеш його їм під час воскресіння усіх праведних згідно Твоєї обітниці. Нехай це випробування утримує їх у побожному каятті і допоможе їм перебувати у правдивій любові та вірі, скеровуючи їх до Твого Царства небесного, в котрому Ти приготував місце також і для них. Навчи нас лічити отак наші дні, щоб ми набули серце мудре! (Пс.90:12), а тут, на землі могли належно використовувати Твої засоби благодаті. Дай нам усім, небесний Отче, дістатися Твого небесного царства через  Ісуса Христа, Твого Однородженого Сина, а нашого єдиного Господа і  Спасителя, який живе і царює разом з Тобою і Святим Духом – один Бог, нині і повіки Амінь.

Молитва 2

Господь дав, і Господь узяв... Нехай буде благословенне Господнє Ім'я! (Йова 1:21) 42 Так само й воскресіння мертвих: сіється в тління, в нетління встає, 43 сіється в неславу, у славі встає, сіється в немочі, у силі встає, 44 сіється тіло звичайне, встає тіло духовне. Є тіло звичайне, є й тіло духовне. (1Кор.15:42-44). 53 Мусить бо тлінне оце зодягнутись в нетління, а смертне оце зодягтися в безсмертя. 54 А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою! 55 Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало? 56 Жало ж смерті то гріх, а сила гріха то Закон. 57 А Богові дяка, що Він Господом нашим Ісусом Христом перемогу нам дав. (1Кор.15:53-57).

Молитва 3

 Всемогутній і милосердний Отче, Утішителю всіх, що в стражданнях та смутку перебувають, благаємо Тебе, нехай Твій Дух Святий наповнить втіхою оцих сумуючих батьків (матір), що побиваються гірко за своїм дитятком. Зміцни їх у твердій вірі та надії, щоб вони могли терпеливо очікувати благословенного дня приходу Твого Сина, коли всі, хто вірує в Тебе, зустрінуться знову на небесах у радості та славі. Через Твого Сина – Амінь!

Молитва 3 - щодо охрищених немовлят, які померли.

Всемогутній Боже, Отче наш небесний, у мудрості та провидінні Ти покликав душу цієї дитини з цього земного життя  до вічності. Дякуємо Тобі за те, що у Святому Хрищенні Ти вчинив її спадкоємцем Твого небесного царства. Благаємо Тебе, – за допомогою Свого Слова наповни втіхою серця сумуючих за цією дитиною через її передчасну смерть. Прийми її батьків під свою милостиву опіку, щоб вони у щирій вірі могли прославити Твої недовідомі шляхи. Допоможи їм зрозуміти, що дитя, яке відцвіло на землі, наче квітка, вони побачать одного дня у вічнім блаженстві та радості. Вчини так, щоб через це випробування вони ще більше наблизилися до Тебе і утвердилися у вірі та вічному житті через Твого Сина. Даруй нам усім, хто ще на землі перебуває, щоби з приявністю Твого Святого Духа ми продовжували твердо стояти у правдивій вірі і в побожнім страху, щоб належного часу з’явитися  перед Твоїм святим лицем і набути вічне життя у Твоєму Царстві Небесному.  Заради Христа – амінь! 

Категорія: Молитви | Додав: taras2008 (08.11.2011) | Автор: пастир Тарас Коковський
Переглядів: 2592 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук

Ланки

Статистика

Copyright MyCorp © 2018 Використовуються технології uCoz