Сторінка Тараса Коковського
Середа, 14.11.2018, 08:13
ГоловнаРеєстраціяВход Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії каталогу
Вибрані статті [6]
Богослів'я [23]
Українська мова [6]
Історія [7]
Актуальне [3]
Церква [13]
Цікаво знати [18]
Молитви [9]

Головна » Статті » Історія

Безчинства НКВД на Західній Україні (1939-1941)

"Золотий вересень" 1939 року.
ПЕКЛО: Західна Україна у Єдиному ... Просторі із Москвою в 1939-1941рр.

Товарищ Цисаров, оперуполномоченный НКВД в Черткове: "ДАЙ НОЖ! РЕЖЬ ГРУДЬ!" -

товарищ Чернышев - зам. народного комиссара внутренних войск НКВД СССР
товарищ Сергиенко - народный комиссар внутренних дел УССР, майор государственной безопасности
товарищ Ткаченко - зам. народного комиссара государственной безопасности УССР, майор госбезопасности
товарищ Филиппов - начальник Тюремного Управления НКВД УССР, капитан госбезопасности.
политрук Демехин - зам. начальника Тюремного Управления НКВД УССР.
товарищ Коршевер - зам. начальника Отдела Тюремного Управления НКВД УССР, лейтенант госбезопасности.
товарищ Панин - представитель республиканского НКВД в Бережанах, капитан государственной безопасности.
товарищ Попереля В.Н. - старший инструктор политотдела Тюремного Управления НКВД УССР.
товарищ Чоботов - начальник НКВД в Тарнополе.
товарищ Глова - опер. уполн. Тарнопольского НКВД, младший лейтенант
товарищ Максимов - начальник НКВД в Бережанах, Тарнопольской обл.
товарищ Красан - начальник тюрмы в Бережанах.
товарищ Молитвинов - политрук тюрмы НКВД в г.Бережаны
товарищ Вадис - рай. НКВД в Бережанах, капитан государственной безопасности
товарищ Литвин - опер. уполн. Бережанской тюрмы.
товарищ Рябов - начальник тюрмы НКВД в г.Кременец
товарищ Левчук - начальник тюрмы НКВД в г.Черткове
товарищ Евстратенко - начальник райотдела НКВД в Копычынцах, Тарнопольськой обл.
товарищи Булатов, Ралко, Петров, Погребной, Коган - следователи рай. НКВД в Копычынцах
товарищ Глиняной - начальник следственно-оперативного отдела рай. НКВД в Копычынцах
товарищи Зимин, Федосеев, Кушнир, Пасечник, Хатомченко, Сергиенко, Артеменко, Тергер, Волосян, Зорин, Скрипник, Холоимов, Лебелинский, Иванов, Фтин, Петрухин, Гончаренко - убийци из следственно-оперативного отдела рай. НКВД в Копычынцах
товарищ Дятлов - начальник УНКВД по Львовской области, капитан милиции.
товарищ Лерман - начальник тюремного отделения УНКВД по Львовской области, лейтенант государственной безопасности.
товарищ Арсеев - опер. уполномеченный тюремного отделения во Львовской обл.

товарищ Михайлов - начальник УНКВД по Станиславской обл.
товарищ Грицюк - начальник тюрмы НКВД в Станиславове (ныне г.Ивано-Франковск)
товарищи Бурмистров, Жданов, Овчинников, Скорик, Судаков, Авиенко- сержант госбезопасновти, Двинин- политрук, Клименко- интендант 2-го ранга, Стругин- секретарь-интендант 2-го ранга, Тараканов- военный юрист 1-го ранга, Тихонов- сержант госбезопасности, Храбров- техник-интендант 1-го ранга - убийци из Станиславского (Ивано-Франковского) УНКВД

Весь список убивць.

"Ця різня за своїми розмірами й звірствами переходить всі жахіття, що їх знало людство.":

ЛЬВІВ: У 2001 році проголошений Церквою Блаженним-Святим отець Зиновій Ковалик був жахливо замучений червоними поганами-антихристами в далекому 1941. Його довго і страшно катували, а потім розіп'яли на стіні тюремного коридору. В розпорений живіт кати засунули мертву недоношену дитину.; "У багатьох трупів були "майстерно" відрізані голови."
САМБІР: "По кімнатах і коридорах лежали постріляні старики, жінки і діти."; "Кожний із цих трупів мав зв'язані за спину колючим дротом руки, в устах повно дрібно посіченого скла або ганчірки, поламані руки, ноги і ребра, повідрізувані вуха, виколені очі, а в жінок, крім того, вирізані груди й здерта шкіра. Большевики здирали шкіру із волоссям і чоловікам."; "... Були теж помордовані діти, понад 50 осіб..."; "МИ ВБИЛИ ТРЬОХ ЕНКАВЕДИСТІВ... Ми, напираючи лавою з тюрми на стріляючих зі скорострілів енкаведистів... премо вперед. Енкаведисти під нашим напором відступають, хоч озброєні скорострілами, наганами і гранатами. У висліді енкаведисти почали втікати, показалося, що вони в дійсности боягузи. По дорозі вбили ми цеглами і дрючками з водопроводних рур ще на коридорах тюрми трьох озброєних наших катів. Шкода, що тільки трьох..."
СТРИЙ: "На подвір'ї лежало дві сотні трупів порозстрілюваних людей з повідрізуваними вухами, носами, пальцями, повиколюваними очима. Біля стіни стояли чотири величезних котли із звареними людськими тілами. В кожному з них було по 3-4 трупи."; "На гаку висів труп в'язня головою в низ над загаслим багаттям із зовсім спеченою головою, а на долівці лежало цілковито спечене тіло дитини."
ЗОЛОЧІВ: "... нелюди-большевики саджали на палі, вбивали цвяхи в голову, під нігті, виривали кусками тіло, обривали носи, вуха (живцем дерли пояси з шкіри.)"
БІБРКА: "У Бібрці енкаведисти замучили адвоката д-ра Кульчицького: відрізали вуха і ніс, потім кинули в окріп..."
ДОБРОМИЛЬ, КОМАРНО, ПЕРЕМИШЛЯНИ, ТУРКА, ДРОГОБИЧ, ЖИДАЧІВ, СОКАЛЬ, ЖОВКВА, ГОРОДОК, ХОДОРІВ, ЩИРЕЦЬ, БУСЬК, КРАСНЕ, КАМ'ЯНКА СТРУМИЛОВА, РУДКИ, ПІДБУЖ
ЛУЦЬК: "... з 22 по 25 червня москалі почали масово вбивати ув'язнених у Луцькій тюрмі. Основна маса була розстріляна в ніч на 25 червня. Із 5950 тисяч врятувалось тільки 45, котрих москалі невстигли розстріляти, бо на подвір'я тюрми несподівано увірвалися німецькі вояки."
КОВЕЛЬ, ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ, ЛЮБОМЛЬ, КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ
ТЕРНОПІЛЬ: "Коли я увійшов у тюрму... Трупи помордованих були жахливо змасакровані, мали повідрубувані чи викручені руки й ноги, повипалювані очі. Московські катюги вживали до свого кривавого ремесла сокир, щоб завдати своїм жертвам як найбільших мук. У жінок, які я бачив по камерах, були повідрізувані груди і повикручувані руки й ноги та порозбивані голови."; "В одній камері я побачив трупи двох молодих дівчаток, пов'язаних із собою колючим дротом. В одної був розпорений живіт і в нього вложено кота, в другої була здерта з рук шкіра по лікті, на рани насипано ячмінних остюків і знову засунено шкіру. В камері на першому поверсі я побачив на стіні, прибитий цвяхами, труп 30-літнього мужчини."; "Були трупи мужчин із відрізаними головами."
КРЕМЯНЕЦЬ: "Згідно з оповіданнями очевидців найстрашнішу смерть мав православний владика Cимон. Звироднілі енкаведисти обсмалили єпископові бороду, відрізали п'яти, ніс та язик й викололи очі."
ЧОРТКІВ: "Мужчина і жінка - обоє мертві - були притулені спиною до стіни і підперті кілками, щоб не впали. У нього дітородний орган перетягнутий колючим дротом, а їй теж встромили в статевий орган жмут колючого дроту"; "Тулуби і навіть голови в замордованих мужчин і жінок були обмотані дротом. У декого з чоловіків колючий дріт був пропущений між ноги. Він з'єднував перев'язаний одним кінцем статевий член із кістями рук, скрученими іншим кінцем за спиною. Задні проходи у тих мужчин були затичені шишками, а статеві органи жінок - пляшками."; "Я помітила, що на голові, у тих місцях, де хрящі, плоть повідпадала. Чому? Посередині камери знаходився металевий бак, від якого відходили труби, завтошки, як рука. Тими трубами надходила пара і виїдала плоть..."; "Ми піднялися на другий поверх, до стіни були прибиті жінки. Висіли жінки розп'яті. Зовсім голі. Груди були вирізані, очі виколоті."; "Ай, Надя Юрчинська! Провідник ОУН. Московські звірі жорстоко поглумилися над нею - з її грудей стримів простромлений наскрізь колючий дріт."
БЕРЕЖАНИ: "...Тіла знищених безневинних людей мали сліди жахливих тортур. У них були вирізані язики, вуха, носи, виколоті очі, поясами знята шкіра, відрубані кінцівки. Багато частин тіла були пробиті цвяхами, мали сліди опіків. Особливо витонченим по жорстокості тортурам піддавали дівчат...", "...Серед ув'язнених були і зовсім юні - учні 7-го класу школи, і старезні пенсіонери..."
ГУСЯТИН, КОПИЧИНЦІ, ЗАЛІЩИКИ, КОЗОВА, ПІДВОЛОЧИСЬК, ХОРОСТКІВ, ПІДГАЙЦІ, ЗБАРАЖ, ВЕЛИКІ БІРКИ, ТЕРЕБОВЛЯ, БУЧАЧ, ЗБОРІВ, ПОЧАЇВ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (в минулому Станіславів): "... В одній із камер було дуже багато крові. Там ще було декілька трупів, що були приперті до стінки. Там же стояла бляшана посудина, подібна на відро. Коли я заглянув туди, то побачив очі і відрізані вуха... В одної жертви я бачив, що в ніс було забито два цвяхи, в іншої був знятий скальп. В одної жінки були відрізані груди, а в іншої був розпоротий живіт і плід дитини лежав їй на грудях. Люди покликали нас з братом до одного з трупів і сказали, що то наш батько. В цьому трупі не було очей і був відрізаний ніс. Деякі трупи були чорні. Люди говорили, що ті жертви вбивали струмом..."; "... Біля однієї жінки я бачила мертву дитину, яка напевно народилася в тюрмі. Трупи були всі голі і чомусь коричневі, напевно їх вбивали струмом, в крайньому разі так тоді говорили дорослі. Це була жахлива картина. В багатьох були повикручувані ноги і руки, що було зв'язано не з передсмертною агонією, а із слідами катувань, тому що ноги і руки не держалися практично тіла. В багатьох трупів не було очей, були повиривані язики..."; "...було багато трупів із відрізаними головами..."; ...Судово-медична експертиза свідчить, що жертви НКВД з Дем'янового Лазу зазнавали від своїх катів нечуваних тортур. Більшість із них загинула від вогнепальних ран у голову. Стріляли, як правило, в потилицю. І не один раз...
КОЛОМИЯ, ПЕЧЕНІЖИН, НАДВІРНА, КАЛУШ, ГАЛИЧ, ДОЛИНА
РІВНЕ, ДУБНО, ОСТРІГ, САРНИ, КОСТОПІЛЬ, НЕТІШИН, ЗДОЛБУНІВ
УМАНЬ: До Умані були депортовані 1500 в'язнів із Чорткова чортківським еНКаВеДе. "На всіх виднілися сліди катування: виколоті очі, відрізані вуха, розбиті голови, зламані в ліктях руки й шкіра здерта аж до плеча; багато трупів мали постріли в потилицю."; "Ніколи не забуду того, як одна жінка, пізнавши свого чоловіка з перерізаним горлом, схопила його за голову. Голова відірвалася і вона, з головою в руках, почала бігати й несамовито кричати."

Спільним методом убивств для усіх управлінь НКВД є постріли в голову і відрізування голів.

Повна версія московських звірств на Західній Україні в 1939-1941 рр.

Жахливі архівні документи із архівних фондів колишнього СССРЛЬВІВ в 1941 році: Управління НКВД закатувало 6850 людей. Епіцентром діяльності армії диявола в червні 1941р. були тюрми та управління НКВД у Львові. За номенклатурою їх було чотири: №1 - на вул. Лонцького (у той час це найбільший комплекс НКВД - на перехресті колишніх вулиць Сапєги, Коперніка i Лонцького); №2 - відома ще як Замарстинiвська тюрма - на вул. Замарстинiвськiй; №3 - тюрма НКВД у м. Золочеві; №4 - „Бригiдки" на колишній вул. Казимирській (сьогодні вул. Городоцька).


Меморіальний комплекс біля колишньої тюрми НКВД №2 на вул.Замарстинівській. Меморіальний комплекс біля колишньої тюрми НКВД №2 на вул.Замарстинівській. Пам'ятник жертвам комуністичного терору. Будинок, де знаходилась тюрма НКВД №1, вул.Лонцького та пам'ятний знак, котрий свідчить про масові вбивства мирних людей державними службовцями СССР. Пам'ятний знак на будинку, де колись знаходилась тюрма НКВД №1

Меморіальний комплекс біля колишньої тюрми НКВД №2 на вул.Замарстинівській. Пам'ятник жертвам комуністичного терору Будинок, де знаходилась тюрма НКВД №1, вул.Лонцького та пам'ятний знак, котрий свідчить про масові вбивства мирних людей державними службовцями СССР.

ТЕРНОПІЛЬ в 1941 році: Управління НКВД закатувало 3250 людей. Останки 1200 мучеників, захоронені на Микулинецькому цвинтарі. Решта, через велику ступінь розкладу в'язнів, були залишені у підвалах тюрми НКВД. Їх останки знаходяться і до нині в районі бульвару Тараса Шевченка та вул.Музейної.


Могила закатованих УКРАЇНЦІВ еНКаВеДистами в 1941 році на Микулинецькому цвинтарі у Тернополі. Одне із уцілілих приміщень тюрми НКВД в Тернополі в районі бул.Т.Шевченка і вул.Музейної. Меморіальний знак на стінах тюрми НКВД, просочених кров'ю тернополян. Тут в 1941 році знаходилося пекло - управління НКВД в Тернопільській обл. Жалобний меморіальний знак, який свідчить про цю подію. Пам'ятний знак на будинке де знаходилось управління НКВД і жахливо катували людей.

Могила закатованих еНКаВеДистами людей на Микулинецькому цвинтарі в Тернополі. Одне із уцілілих приміщень тюрми НКВД в Тернополі в районі бул.Т.Шевченка і вул.Музейної. Та меморіальний знак на стінах, просочених кров'ю тернополян. Тут в 1941 році знаходилося пекло - управління НКВД в Тернопільській обл. Жалобний меморіальний знак, який свідчить про цю жахливу подію.


Тіла закатованих тернополян москалями в липні 1941 р. Тіла закатованих тернополян москалями в липні 1941 р.

Подвір'я тюрми НКВД в м.Тернополі, тіла закатованих і розстріляних еНКаВеДистами тернополян, липень 1941р. Закатовані НКВД люди в Тернопільській тюрмі, липень 1941р.

ЧОРТКІВ в 1941 році: Управління НКВД в Чорткові закатувало 2680 людей. Останки 1000 мучеників були захоронені у спільній могилі і в 1942 році поставлений кам'яний хрест. Решту, через велику ступінь розкладу в'язнів, були залишені у підвалах тюрми НКВД, де їхні останки знаходяться і до сьогодні.


Могила закатованих УКРАЇНЦІВ еНКаВеДистами в 1941 році на Микулинецькому цвинтарі у Тернополі. Одне із уцілілих приміщень тюрми НКВД в Тернополі в районі бул.Т.Шевченка і вул.Музейної.Пропам'ятна плита на будинку, де в 1941р. було пекло, тобто знаходилось НКВД і жахливо катували людей московські варвари.
Тіла закатованих тернополян москалями в липні 1941 р. Тіла закатованих тернополян москалями в липні 1941 р.

Чортківська тюрма НКВД. Тут жахливо загинули тисячі людей в 1941р. Могила енкаведистських жертв в м.Чорткові.

БЕРЕЖАНИ в 1941 році: Управління НКВД в Бережанах закатувало 1250 людей. Останки 157 мучеників на сьогодні відомі і захоронені родичами та у декількох спільних могилах. Решта вивезені енкаведистами у невідомі місця.


Колишній будинок НКВД і меморіальний знак, котрий засвідчує про цю жахливу подію. Двір тюрми НКВД, де відбувалися ці пекельні події.  Колишній будинок НКВД і меморіальний знак, котрий засвідчує про цю жахливу подію. Двір тюрми НКВД, де відбувалися ці пекельні події.


ІВАНО-ФРАНКІВСЬК в 1941 році: Управління НКВД в Станиславові закатувало 4760 людей. Близько 1000 останків людей енкаведисти таємно заховали поблизу міста в міцевості Дем'янів Лаз у кількох, наперед викопаних, ямах. Ці могили досліджені і вивчені судмед експертами. Решта людей поховані у спільній могилі на цвинтарі та в інших невідомих місцях.


Дем'янів Лаз - каплиця на місці поховань жертв масових убивств москалями українців. Дем'янів Лаз - християнський світ у скорботі.  Каплиця на місці поховань жертв масових убивств  українців. Християнський світ у скорботі.

  Дем'янів Лаз в 1989. Судово-медичні дослідження жертв енкаведиських катівень. Дем'янів Лаз в 1989. Судово-медичні дослідження жертв енкаведиських катівень. Дем'янів Лаз в 1989. Судово-медичні дослідження жертв енкаведиських катівень. Дем'янів Лаз в 1989. Півмільйонна панахида над жертвами москоських катів.  

Дем'янів Лаз - судово-медичні дослідження на місці етнічних чисток здійснених большевицькими окупантами.


Джерело: http://holocaust1.netfirms.com/terror_nkvd.htm
Категорія: Історія | Додав: taras2008 (28.01.2008)
Переглядів: 4865 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 2
20.11.2009 Спам
2. Сшко
Для Алекса: От якби в твоїй родині хтось був замордований і ти про це знав, то думав би інакше. А так ти дійсно "бред" несеш. Колись будеш сам перед собою соромитися своїх слів щодо цієї страшної прпавди.

24.07.2009 Спам
1. алекс
Бред все это !
Відповідь: це "бред" хіба що для тих,кому мізки запудрили радянською пропагандою... читайте літературу! :-)

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук

Ланки

Статистика

Copyright MyCorp © 2018 Використовуються технології uCoz